Diziler - Elif 04.04.2018 18:02

Elif 703.Bölüm

Elif’te bu akşam Kerem’in kendi başına iş yapıp Elif’i reklam yüzü olarak seçmesi Tarık’ın canını çok sıkar. Elif ise fotoğraflarının her yere asılacağını öğrenince çok heyecanlanır.

Tarık Elif’in reklam yüzü olacağını öğrenince çok sert bir tepki verir. Beklemediği bu ani tepki karşısında şok olan Kerem Tarık’tan hesap sorar. Tarık konağa geldiğinde Kerem’e olan öfkesini Vildan’dan çıkarır. Vildan ise haber vermek için sürekli aradığını fakat ulaşamadığını söyler. Öte yandan Elif ayakkabı projesinde yer alacağı için çok heyecanlıdır. Türkiye’nin dört bir yanındaki reklam panolarına fotoğraflarının asılacağını öğrenen Elif, annesinin o fotoğraflardan birini göreceğini düşünür. Peki Elif’in bu hayalleri gerçekleşecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR