Pınar’la Tam Vakti - Pınar'la Tam Vakti - 2 Nisan 2018

TVT ekranlarında gündüz kuşağını şenlendirecek yepyeni bir program başlıyor. Sesiyle dinleyenleri kendisine hayran bırakan Sanatçı Pınar Barut’un sunumuyla ekrana gelecek olan ‘Pınar’la Tam Vakti’müzik ve eğlenceden aile hayatına, lezzetli yemek tariflerinden el işlerine ve  güzellik sırlarına varıncaya kadar birçok konuyu canlı yayında ele alacak.

Aileden biri TVT yepyeni bir programla izleyicilerini ekrana kilitlemeye geliyor. Başarılı ses sanatçısı Pınar Barut’un sunacağı ‘Pınar’la Tam Vakti’ hayata dair her konuyu alanında uzman isimlerle birlikte ekrana taşımaya hazırlanıyor. Pınar Barut’un sesinden canlı performansla şarkıların yer alacağı programda, aile içi iletişim, el işleri, sağlık, yemek ve akıllara takılan birçok konu TVT ekranlarında olacak.  Kaliteli bir yaşam sürmek isteyenlere çok özel sağlık bilgileri, güzellik için bakım önerileri, lezzetli yemek tarifleri, hayatı kolaylaştıracak pratik fikirler ve çok daha fazlası hafta içi her gün Pınar’la Tam Vakti’nde canlı yayınla ekrana gelecek.

İzleyenlerin kendilerinden bir parça bulacağı Pınar’la Tam Vakti hafta içi her gün canlı yayınla 13:30’da TVT’de… 

YORUMLAR 1
  • nurten yılmaz 05.04.2018 03:41
    öğle kuşağının sultanı canım hocam pınar barut ve tvt kanal 7 ekibine sonsuz teşekkürler bize harika bir ilk ve güzel bir anı yaşattılar...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet