Dünyayı Geziyorum - Finlandiya 2 | 25 Mart 2018

Dünyada gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa Dünyayı Geziyorum’da ekrana geliyor. Özlem Tunca bu hafta kış masalının yaşandığı Finlandiya’daki gezisine kaldığı yerden devam edecek. 

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta bembeyaz kar örtüsüyle Finlandiya’dan keyifli görüntülerle ekrandaki yerini alacak. Özlem Tunca ilk olarak karla kaplı ormanda bir gezintiye çıkacak. Her şeyin buzdan yapıldığı ilginç ormanda buzdan masa ve bank gören Tunca şaşkınlığını gizleyemeyecek. Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra kızakla çam ağaçlarının arasında masalsı bir deneyim yaşayacak. Dünyayı Geziyorum ekibinin bir sonraki durağı ise tamamen buzdan oluşan otel olacak. Kutup şartlarına uygun olarak hazırlanan bu ilginç otelden farklı görüntüler Dünyayı Geziyorum’da ekrana taşınacak. 

Özlem Tunca buz tutmuş denizde gemi ile farklı bir yolculuğa açılacak. Özel olarak üretilen ve donmuş denizdeki buzları kırarak ilerleyen buz kıran gemisinden görenleri hayrete düşüren manzaralar Dünyayı Geziyorum’da yer alacak.


YORUMLAR 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Dünyayı Geziyorum - İstanbul / Ramazan Özel-2 | 3 Mayıs

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar  Kanal 7’de…

#DünyayıGeziyorum #Ramazan #İstanbul


Dünyayı Geziyorum - İstanbul / Ramazan Özel-2 | 3 Mayıs
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet