Elif - Elif Fragmanlar 07.03.2018 21:00

Elif 683.Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te bu akşam Melek İzmit’e gitmek için çare arar. Tülay ise merakla onu beklemeye başlar. Öte yandan konakta yeni koleksiyon için yapılan çekim yarıda kalır. Yunus’un imdadına kim yetişecek?

Otogardan kaçan Melek, Elif’i bulmak için İzmit’e gitmeye kararlıdır. Jülide ve Tülay ise her yeri karış karış aradıktan sonra eve döner. Melek’in nereye gittiğine dair en ufak bilgisi olmayan Tülay endişe içinde beklemeye başlar. Konakta ise tatlı bir telaş yaşanmaktadır. Yeni koleksiyonun fotoğraf çekimleri için Yunus ve Birce bir fotoğrafçıyla birlikte konağa gelirler. Fakat çekimler Yunus ile fotoğrafçı arasında çıkan bir anlaşmazlık yüzünden tamamlanamaz ve fotoğrafçı konağı terk eder. Beklenmedik birinden gelen sürpriz teklif, herkesin yüzünün yeniden gülmesine neden olur.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR