Elif - Elif Fragmanlar 06.03.2018 21:59

Elif 682.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam kızına dair yeni şeyler hatırlamaya başlayan Melek hatıralarının peşinden İzmit’e gitmeye karar verir. Melek’i evde göremeyen Jülide ve Tülay ise panikle her yeri arar.

Kerem ve Süreyya aralarında geçen tartışma yüzünden birbirlerine mesafeli davranır. Tartışmanın gereksiz olduğunu düşünen Kerem Süreyya’dan özür dilemeye karar verir. Öte yandan Jülide Emirhan ve Melek’le birlikte yeni evine yerleşir. Melek ise geçmişe dair yeni şeyler hatırlamaya başlar. Kızıyla ilgili hatırladıkları üzerine Melek kimseye haber vermeden İzmit’e gitmeye karar verir. Gizlice otogara giden Melek’in tavırları otobüs firması görevlisini şüphelendirir ve onu polise ihbar eder. Jülide ve Tülay ise eve döndüklerinde Melek’in ortalıktan kaybolduğunu anlar. Melek’in nerede olduğu ortaya çıkacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR