Diziler - Elif 05.03.2018 19:03

Elif 681.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Şafak Jülide’ye yakalanmaktan son anda kurtulur fakan annesi sürekli evle ilgili soru sorunca köşeye sıkışır. Süreyya ve Kerem ise tam yeniden yakınlaşmışken büyük bir tartışma yaşanır.

Şafak Jülide’nin evi kiralamasını sağlar. Prosedürler için emlakçıya gelen Jülide burada Şafak’ı görünce şaşırır. Jülide’ye bir açıklama yapmak zorunda kalan Şafak’ı gerçeklerin ortaya çıkmasından emlakçı kurtarır. Leman ise evin Jülide’ye kiralandığından habersizdir. Şafak annesinden bu durumu saklamak için türlü oyunlar oynamak zorunda kalır. Öte yandan hastalık oyunu işe yaramayan Parla apar topar konaktan ayrılır. Onun gitmesiyle birlikte Süreyya ve Kerem yeniden yakınlaşmaya başlar. Fakat Kerem ile Süreyya arasında beklenmedik bir tartışma yaşanır. Peki bu tartışmada kim haklı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR