Elif - Elif Fragmanlar 02.03.2018 17:47

Elif 680.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Şafak Jülide ve ailesinin dükkanda kalmasına dayanamaz ve onlara yardım etmek içi bir yol bulur. Fakat bulduğu yol Şafak’ın başına hiç ummadığı işler açar.

Emirhan ve Melek’le birlikte dükkanda kalan Jülide, bir yandan da ev aramaya devam eder. Onlar için bir şey yapmak isteyen Şafak ise annesinin kendisi için hazırlattığı evi onlara vermeyi ister. Jülide’nin böyle bir yardımı kabul etmeyeceğini bilen Şafak bir emlakçıyla anlaşıp düşük bir miktara Jülide’nin evi kiralamasını sağlar. Yeni bir ev bulmanın sevincini yaşayan Jülide ise her şeyden habersiz bir şekilde heyecanını ailesiyle paylaşır. Fakat hiç beklenmeyen bir olayla karşılaşan Jülide tüm bunların Şafak’ın bir oyunu olduğunu anlayacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR