Elif - Elif Fragmanlar 01.03.2018 22:32

Elif 679.Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Jülide ev sahibinin evini kiralamaktan vazgeçmesiyle ortada kalır. Parla ise hastalık numarasının artık işe yaramadığını görür.

Jülide yeni kiraladığı eve taşınmaya hazırlanırken ev sahibinin evi kiralamaktan vazgeçtiğini öğrenir ve ne yapacağını şaşırır. Oğluyla birlikte sokakta kalan Jülide Tülay’ın ısrarlarına rağmen onun evine gitmez. Çareyi bir süreliğine dükkanda konaklamakta bulan Jülide tekrardan ev arama çalışmalarına başlar. Şafak ise tüm bu olanları duyunca Jülide’ye yardım etmek için ne yapabileceğini düşünür. Öte yandan Parla’nın hastalığı konakta kalmasını ve Kerem’e yakın olmasını sağlar. Kerem ise Parla’nın bu hamlesine rağmen devamlı Süreyya’yı düşünmekten kendini alıkoyamaz. Kerem’e söylediği hastalık yalanının artık işe yaramadığını gören Parla ne yapacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR