Eğlence - İz 01.03.2018 20:46

İz - 22 Şubat 2018

Radyo 7 programcısı Erkan Koç ile türkülerin kraliçesi Canan Çal'ın birlikte hazırlayıp sundukları İz programı yedinci bölümüyle TVT'de ekrana geldi. Radyo 7 ve TVT ortak canlı yayınıyla Perşembe günleri ekrana gelen İz programında izleyici ve dinleyicilerden gelen türkü istekleri Canan Çal ve saz ekibinin canlı performansıyla icra ediliyor. 

Canan Çal'ın seslendirdiği Harmana Serdiler Sarı Samanı adlı eserle başlayan program ardından sırasıyla Burası Huş'tur, Harman Yeri Sürseler, Tatlı Dile Güler Yüze, Arda Boyları, Aşağıdan Gelir Omuz Omuza, Aman Ormancı, Gemiler Giresun'a, Çay Elinden Öteye, Gayrı Dayanamam Ben Bu Hasrete, Mihriban, Ela Gözlüm Ben Bu Elden Gidersem, Gurbette Ömrüm Geçecek, İki Keklik Bir Kayada Ötüyor, Ben Gidersem Sazım Sen Kal, Altın Hızma, Ömür Dediğin, Hastane Önünde İncir Ağacı eserleri icra edildi.
 
Radyo 7 ve TVT ortak canlı yayınıyla ekrana gelen İz programı Perşembe günleri Aileden Biri TVT'de. Erkan Koç ve Canan Çal ile İz programının yanı sıra birbirinden eğlenceli programların ekrana geldiği TVT kanalını izlemek için frekans bilgileri; 

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12095
Polarizasyon: Yatay
Sembol: 4800
FEC: 5/6

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR