Elif - Elif Fragmanlar 28.02.2018 20:17

Elif 678.Bölüm Fragmanı

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle izlenen Elif’te bu akşam Jülide yeni evine geçmek için eşyalarını toparlar. Sokakta kalmaktan son anda kurtulan Jülide’yi bekleyen kötü sürpriz ne?

Parla ile Kerem’in arasında bir ilişki olduğunu düşünen Süreyya Kerem’e karşı sert davranmaya başlar. İçten içe üzülse de araya mesafe koymak zorunda kalan Süreyya Parla’nın varlığından son derece rahatsızdır. Parla ise hasta numarasıyla Kerem’e yakın olmaya çalışır. Öte yandan Jülide yeni evine taşınmak için eşyalarını toplar. Emirhan okulundan ve arkadaşlarından ayrılacağı için çok üzgündür. Oğlunun bu halini gören Jülide kahrolur fakat elinden bir şey gelmez. Jülide eşyalarını toplarken hiç beklemediği bir haber gelir. Her şeyi yeniden kurma hayali kuran Jülide bu sefer nasıl bir engelle karşılaşacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR