Elif - Elif Fragmanlar 27.02.2018 21:26

Elif 677.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Süreyya Parla ve Kerem’i yakın bir halde görünce onların sevgili olduğuna emin olur ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Jülide ise ev arama telaşına düşer. Sokakta kalmamak için uğraşan Jülide bir ev bulabilecek mi?

Parla bir anda fenalaşıp Kerem’in kollarına düşer. Bunu gören Süreyya Kerem ve Parla’nın sevgili olduklarını düşünerek çok büyük hayal kırıklığına uğrar. Kerem’in kendisiyle ilgilendiğini gören Parla ise çok mutlu olur. Öte yandan Jülide taşınmak için yeni bir ev ararken, oturduğu evin satıldığını öğrenir. Bir an önce evi boşaltmazlarsa sokakta kalacağını düşünen Jülide’nin imdadına Tülay yetişir. Tülay Jülide’yi kendi evine almak istese de Jülide onu bu yükün altına sokmak istemez ve ev arayışına devam eder. Çaresiz bir şekilde sokaklarda dolaşan Jülide ne yapacak?

Bunu duyan Tülay ise Jülide’lere kendi evinin kapılarını açmak ister. Jülide ise, kış günü sokakta kalmamaları için harap halde olan bir evi tutmak mecburiyetinde kalacaktır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR