Diziler - Elif 26.02.2018 22:33

Elif 676.Bölüm

Sürükleyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Elif’te bu akşam Tarık Rana’nın bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenince çok sinirlenir. Rana ise Tarık’ı avcuna almak için oynadığı oyunun başarıyla sonuçlanmasından son derece memnundur.

Rana Tarık ve Hümeyra’yı evine yemeğe çağırır. Tarık istemese de Hümeyra’nın ısrarlarıyla yemeğe katılır. Rana’nın evine vardıklarında Tarık’ı büyük bir sürpriz bekler. Rana, Tarık ve Hümeyra’yı erkek arkadaşıyla tanıştırır. Neye uğradığını şaşıran Tarık bulduğu ilk fırsatta Rana’dan hesap sorar. Öte yandan Süreyya ve Kerem kendilerini son derece hoş bir ortamda keyifli zaman geçirirken bulur. Parla ise Kerem ve Süreyya’nın baş başa yemeğe gittiğini öğrenince çılgına döner. Süreyya Kerem ve Parla’nın sevgili olup olmadıklarını merak ederken hiç ummadığı bir manzarayla karşı karşıya kalır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR