Gezi - Dünyayı Geziyorum 24.02.2018 18:08

Dünyayı Geziyorum - Nepal-3 | 25 Şubat

Dünyada gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa Dünyayı Geziyorum’da ekrana geliyor. Özlem Tunca bu hafta Nepal’de dünyanın en yüksek zirvelerindeki yolculuğuna kaldığı yerden devam edecek. 

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta da Nepal’deki serüvenini sürdürecek. Özlem Tunca bu hafta ülkenin en büyük üçüncü şehri olan Pokhara’yı keşfedecek. Özellikle dağcılık yapanların uğrak yeri olan Pokhara’da Himalayalar’dan benzersiz görüntüler Dünyayı Geziyorum’da yer alacak. Dünyayı Geziyorum ekibi ilk olarak yamaç paraşütü merkezine gidecek. Annapurna Dağları’nın zirvesinden Fewa Gölü’ne gökyüzünden süzülen paraşütçüleri görüntüleyen Özlem Tunca heyecandan yerinde duramayacak. Pokhara’da göl gezintisine çıkan Özlem Tunca Fewa Gölü’nün eşsiz manzarasının keyfini çıkaracak. Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra köy yaşantısını yerinde gözlemleyecek. Organik beslenmeyi benimseyen köylülerden uzun yaşam sırlarını alan Tunca köy evlerinin bahçelerinden renkli görüntüler derleyecek.

Dağların ardından gün doğumuna tanıklık etmek isteyen Özlem Tunca sabahın ilk saatlerinde heyecanla güneşin doğumunu bekleyecek. Dağların zirvelerine dokunan güneş ışıklarının ortaya çıkardığı görüntüler izleyenlere görsel bir şölen yaşatacak.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Dünyayı Geziyorum

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR