Elif - Elif Fragmanlar 23.02.2018 01:34

Elif 675.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Süreyya Kerem’in başka bir planı olduğunu duyunca çok üzülür fakat Kerem’in davetiyle bu üzüntüsü kısa sürer. Rana ise Tarık’tan intikam almak için yepyeni bir oyun hazırlar.

Süreyya Kerem için sürpriz hazırlamışken, Parla’yla Kerem’in yemeğe çıkacaklarını duyunca hayal kırıklığına uğrar. Kerem’in Parla’yla baş başa yemeğe çıkacaklarını düşünen Süreyya aslında mezunlar yemeğine gideceklerini öğrenince rahatlar. Kerem ise mezunlar yemeğine Süreyya’yı da davet eder. Bu davet karşısında yeniden ümitlenen Süreyya hazırlanmaya başlar. Süreyya hazırlanırken Parla hastalanır ve aniden yemeğe gitmekten vazgeçer. Öte yandan Rana Hümeyra ile yakın arkadaş olmayı kafasına koyar. Tarık ve Hümeyra’yı yemeğe çağıran Rana Tarık’a büyük bir sürpriz hazırlar.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR