Elif - Elif Fragmanlar 21.02.2018 20:47

Elif 673.Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Vildan konaktan gitmemek için Tarık’ı tehdit eder. Vildan’ın ani hamlesi Tarık’ı zor durumda bırakır. Öte yandan Melek ise geçmişe dair bir şeyler hatırlamaya başlar.

Vildan bildiklerini konaktaki herkese açıklayacağını söyleyerek Tarık’ı tehdit eder. Tarık nefesini tutmuş Vildan’a bakarken Vildan herkesi şaşırtacak bir açıklama yapar. Zor durumda kalan Tarık bir yolunu bulur ve durumu toparlar. Parla ise Macide’nin gözüne girmek için konağa gelir. Fakat Süreyya’nın sürekli ön planda tutulması Parla’nın sinirlenmesine sebep olur. Öte yandan Tülay Melek’e geçmişi hatırlatmak için çabalar. Melek hiç beklemediği bir anda geçmişe dair bir şeyler anımsamaya başlar. Peki Melek neyi hatırladı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR