Elif - Elif Fragmanlar 14.02.2018 17:24

Elif 668.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Tülay’dan kaçan Melek Macide’nin odasına girer. Kendine yeni yeni gelen Macide ise odasındaki kadının Melek olduğunu anlamaz. O sırada Macide’yi ziyarete gelen Elif sonunda annesiyle karşılaşabilecek mi?

Macide’nin ölüm haberini bekleyen Tarık doktorların her şeyin yolunda olduğunu söylemesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Doktorların ilaçları incelediğini öğrenen Tarık apar topar hastaneye gider. Macide ise odasında tanımadığı bir kadınla göz göze gelince ne olduğunu şaşırır. İlaçların etkisiyle bilinci tam açılmayan Macide odadaki kadının Melek olduğunu anlamaz. Elif ise Macide’yi ziyaret etmeye gelir. Macide’nin odasına yaklaşan Elif öldüğüne inanmadığı annesini bu sefer görebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR