Elif - Elif Fragmanlar 13.02.2018 20:03

Elif 667.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Macide’nin durumu ciddiyetini korur. Melek ise zihnini çok zorladığı için fenalaşır. Tesadüfen Macide’nin yattığı hastaneye kaldırılan Melek sonunda kızıyla kavuşabilecek mi?

Bir türlü kendine gelemeyen Macide’nin rahatsızlığının nedeni tüm çabalara rağmen bulunamaz. Macide’nin rahatsızlığının, kullandığı ilaçlarla alakalı olabileceğini düşünen doktor ilaçları görmek ister. Foyasının ortaya çıkmasından endişe eden Tarık ise ne yapacağını şaşırır. Öte yandan Tülay’ın sorularından sonra kendini kötü hisseden Melek’in durumundan endişe eden Veysel, Melek’i Macide’nin yatmakta olduğu hastaneye getirir. Hastanedeki odasından kaçan Melek, şans eseri Macide’nin yatmakta olduğu odaya sığınır. Melek, kendine gelen Macide’yle birlikte ne yapacağını bilemezken odaya doğru gelen sürpriz ziyaretçi kim?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR