Hint Dizileri - Ah Kalbim 01.07.2018 00:50

Abhi'nin Sıra Dışı Tedavi Yöntemleri

Abhi'nin arabayla çarptığı ve daha sonra vicdan azabı çekerek evine aldığı Viyaj'ın günler geçmesine rağmen bir türlü iyileşememesi başta Pragya ve Abhi olmak üzere evdekileri telaşlandırır. Viyaj'ın durumunu öğrenmek için eve doktor çağırılır. Viyaj'ı muayene eden doktor, her şeyin yolunda gittiğini fakat  hastanın neden uyanmadığını anlamadığını söyler. Bu duruma öfkelenen Abhi doktorla tartışmaya başlar. Tam bu esnada Purab, aslında Viyaj'ın kendisine geldiğini ne numara yaptığını anlar ve durumu Abhi'ye çaktırır. Abhi durumu farkedince hastayı ayağa kaldırmak için kendine has sıra dışı tedavi yöntemleri sıralamaya başlar. Bu yöntemlerden biri daha uygulanmadan Viyaj kendisine gelir. 

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır.
İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21.30, hafta sonu 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

KUMKUM BHAGYA – AH KALBİM DİZİSİ KÜNYESİ

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yapım Yılı:2014
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: Anil Nagpal
Oyuncular: Sriti Jha, Mrunal Thakur, Shabbir Ahluwalia, Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik-Drama

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR