Elif - Elif Fragmanlar 08.02.2018 22:44

Elif 664.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Kerem bir şeyler hissettiği Süreyya’nın evden gitmesine izin vermez. Parla ise Kerem’in hasta olmasını fırsat bilip onun gözüne girmeye çalışır. Peki Parla bunu başarabilecek mi?

Kerem, evden ayılmak isteyen Süreyya’yı konaktan gitmemesi için ikna eder. Süreyya bunu şimdilik kabul etse de aralarında bir şey olamayacağını düşündüğü için umutsuzdur. Bu esnada Kerem hasta olur. Bunu öğrenen Parla Kerem’in kendisi hakkında iyi düşünmesi için işini gücünü bırakıp soluğu onun yanında alır. Fakat akşam gideceği partiyi de kaçırmak istemeyen Parla gece gizlice evden kaçar. Kerem’i iyileştirmek için uğraşan kişi ise Süreyya olur. Kerem kendisine Parla yerine Süreyya’nın baktığını öğrenebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR