Diziler - Elif 07.02.2018 15:37

Elif 663.Bölüm

Küçük bir kızın yaşadığı büyük sıkıntıların anlatıldığı Elif’te bu akşam Melek kendisini saklayan kişinin adını hatırlar. Yahya’yı tanıyan Veysel ise bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

Elif, Süreyya’ya annesinin yaşadığını inandıramayınca, annesini internetten aramaya karar verir. Süreyya Kerem’e olan duygularının karşılıksız olduğunu düşünerek umudunu kesmeye karar verir. Konaktan ayrılıp ayrı bir eve çıkmayı isteyen Süreyya hiç ummadığı bir engele takılır. Öte yandan Melek daha önce kendisini evde saklayan adamın adının Yahya olduğunu hatırlar. Yahya’yı tanıyan Veysel onun Melek’in bunca zamandır ortadan kaybolmasıyla bir ilgisi olup olmadığını öğrenmek için Yahya’nın akrabası Leyla’ya gider. Veysel Yahya’nın niyetini öğrenebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR