Elif - Elif Fragmanlar 06.02.2018 21:32

Elif 662.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Tülay ve Veysel Melek’in başına gelenleri öğrenmek ve ona bunu kimin yaptığını anlamak için Melek’i soru yağmuruna tutar. Elif ise nihayet Süreyya’ya annesini televizyonda gördüğünü söyler.

Tülay ve Veysel nasıl olup da Melek’in ölmüş gibi gösterildiğini, bunca zamandır nerede, kimin yanında yaşadığını öğrenmek için Melek’i sorguya çekerler. Veysel Melek’e bunları kimin niye yaptığını öğrenmekte kararlıdır. Konakta ise Elif, nihayet Süreyya’ya annesinin hayatta olduğunu ve hatta onu televizyonda gördüğünü söyler. Süreyya Elif’in bu sözleri üzerine Yıldız’a Elif hakkında sorular sormaya başlar. Kerem ise Süreyya’nın konakta olmasından memnundur, kendine itiraf edemese de Süreyya’ya yakınlaşmaya başlar.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR