Diziler - Elif 02.02.2018 18:04

Elif 660.Bölüm

Elif’te bu akşam Tarık Kerem’in kendisini takip ettiğini anlayınca bir plan hazırlar ve Kerem’i ters köşe yapar. Tülay ise Melek’in orada yaşadığından habersiz Jülide’nin evine gider. Tülay bu sefe Melek’i görecek mi?

Kerem’in kendisinin peşinde olduğunu fark eden Tarık, kurnaz bir planla son anda Rana yerine tatile Hümeyra’yı çağırır. Kerem otel odasında başka bir kadın yerine Hümeyra’yı görünce, Tarık’a karşı mahcup olur. Tarık, bir kez daha Kerem’in elinden kurtulmayı başarmıştır. Fakat her şeye rağmen Kerem içindeki kuşkuyu atamaz. Öte yandan Melek Jülide’nin yanında yaşamaya devam eder. Ona kıyamayan Jülide Melek’in bir başına sokaklarda kalmasına müsaade etmez. Melek’le aynı mahallede olduğunu bilmeyen Tülay sonunda Melek’i görecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR