Diziler - Elif 30.01.2018 21:01

Elif 657.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Rana Tarık’tan intikam almak için harekete geçer. İşleri ters giden Tarık ise iyice köşeye sıkışır. Rana’nın bu seferki planı ne olacak?

İnci kendisine inanmayan Tülay’a küser. Tülay ise kazadan sonra olanları İnciye anlatamadığı için üzülür. Öte yandan Vildan, Tarık’ın zorlamasıyla Macide’ye ilaç diye zehir içirmeye devam eder. Macide’nin sağlığının kötüye gitmesi herkesi endişelendirir. Onun bu haline anlam veremeyen Kerem çaresiz kalır. Şirkette ise Rana Tarık’la tartıştıktan sonra izin alıp ondan uzaklaşmak için evine kapanır. Ona ulaşamayan Tarık’ın sinirleri gittikçe bozulmaya başlar. Bu durum Rana’nın çok hoşuna gider. Tarık’tan intikam alıp canını yakmak isteyen Rana kendisini dost sanan Hümeyra’yı ağına düşürür.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR