Diziler - Elif 26.01.2018 18:03

Elif 655.Bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif’te bu akşam Rana Tarık’ın kendisini ikinci plana attığını düşünür ve intikam için harekete geçer. İnci ise Melek’in öldüğüne inanamazken büyük bir sürprizle karşılaşır.

Rana, Tarık’ın kendisini ihmal ettiğini düşünerek ona göz dağı vermek için konağa gider. Fakat Tarık’tan almasını istediği küpeleri Hümeyra’nın taktığınıgörünce çılgına döner. Tarık’ın Hümeyra’yı kendisinden önde tuttuğunu düşünen Tarık Rana’nın soğuk tavırlarına anlam veremez ve istediği küpeleri alıp Rana’ya gider. Rana küpeleri görünce daha da öfkelenir. Tarık Rana’nın neden böyle davrandığını anlamaya çalışırken, Rana çıkışmaya devam eder. Öte yandan İnci, Melek’in yaşadığına inanmaya devam ederken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Yoksa İnci ve Melek bu kez karşılaşacaklar mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR