Elif - Elif Fragmanlar 24.01.2018 14:41

Elif 653.Bölüm Fragmanı

Büyük küçük herkesin ilgiyle izlediği Elif’te bu akşam İnci kimseyi Melek’i gördüğüne ikna edemez. Macide ise kendini kötü hissetmeye başlar. Macide Vildan yüzünden mi rahatsızlandı?

Jülide, geçmişini hatırlamayan Melek için endişelenmeye devam eder ve hakkında bir şeyler öğrenebilmek için Melek’in yaşadığı mahalleye gider. İnci, Melek’i gördüğüne kimseyi ikna edemez. Tülay, Melek’in o kazada öldüğünü İnci’ye açıklayamadığından çok zor durumda kalır. Öte yandan Tarık, Vildan’ı çağırıp Macide’ye zehirli ilaçları verip vermediğini sorar. Vildan, verdiği talimatı yerine getirdiğini söyleyince Tarık’ın keyfi yerine gelir. Macide kendini kötü hissettiği için odasına kapanır. Herkes etrafında pervane olurken, Tarık Macide’nin bu haline sevinir. Vildan Macide’yi gerçekten zehirledi mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR