Diziler - Elif 23.01.2018 22:04

Elif 652.Bölüm

Elif’te bu akşam İnci sokakta Elif’i arayan Melek’i görür. Gördükleri karşısında şok olan İnci her şeyi Tülay’a anlatır. Tarık ise Macide’yi öldürmek için eline geçen fırsatı değerlendirmeye çalışır.

Melek Elif’i aramak için dışarı çıktığında İnci’yle karşılaşır. Aylar sonra Melek’i karşısında gören İnci şok olur. Gördüklerini Tülay’a anlatan İnci Tülay’ı Melek’in yaşadığına ikna edemez. Melek’in psikolojisinin yerinde olmaması ise Jülide’yi tedirgin etmeye başlar. Melek’in ve kendi ailesinin zarar görmemesi için çalışan Jülide bir çözüm yolu arar. Öte yandan Tarık, Macide ve Mustafa’nın Melek hakkında ulaştığı bilgiyi öğrenir. Bunun üzerine Tarık, Macide’yi daha da büyük bir tehlike olarak görmeye başlar ve zehirli ilaçları vermesi için Vildan’ı zorlar. Vildan bu kez şeytana uyacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR