Elif - Elif Fragmanlar 22.01.2018 19:16

Elif 651.Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam Mustafa Macide’ye Melek’in ölüm raporunun sahte olduğunu söyler. Melek’in ölmediğinden emin olan Macide ne yapacak?

Tülay, Emirhan’ı eve bırakmak için Jülide’nin kapısını çalar. Jülide hiç tanımadığı birini eve getirdiği için Tülay’ın kendisine kızacağını düşünür ve bu yüzden ona Melek’ten bahsetmez. Jülide Melek’i iyi ağırlamaya çalışırken, Melek Jülide’ye yük olduğunu düşüncesiyle mahcup olur. Öte yandan Mustafa yaptığı araştırmalar sonucunda, Melek için hazırlanan ölüm belgesinin sahte olduğunu Macide’ye söyler. Mustafa’nın verdiği bilgiler Macide’yi şok eder. Tarık ise Macide’den kurtulmayı kafasına koyar ve zehirli ilaçları vermesi için Vildan’a baskı yapmaya devam eder.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR