Elif - Elif Fragmanlar 18.01.2018 20:53

Elif 649.Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle izlenen Elif’te bu akşam Tarık Mustafa’nın şirkete gelmesinden çok rahatsız olur. Melek’in yerini Macide’den önce bulmak isteyen Tarık çok önemli bilgilere ulaşır.

Süreyya Vildan’ın tüm engellemelerine rağmen Kerem sayesinde Elif’i dışarı çıkarmayı başarır. Süreyya ve Kerem’le birlikte vakit geçiren Elif çok mutlu olur. Öte yandan iyice köşeye sıkışan Tarık, Macide’nin yardımcısı Mustafa’yı şirkette görünce gerilir. Mustafa’nın neden orada olduğunu anlamaya çalışan Tarık kendisine gözdağı vermek istediğini düşünür. Tarık, Melek’i bulmak için araştırmalarına devam ederken, hiç ummadığı bazı bilgilere ulaşır. Peki Tarık’ı şok eden bu gerçekler ne?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR