Diziler - Elif 17.01.2018 20:38

Elif 648.Bölüm

Elif’te bu akşam Tarık Macide’den kurtulmak için hazırladığı plana Vildan’ı dahil eder. Vildan ise Tarık’ın bu isteğini kabul etmez fakat Tarık onu en zayıf noktasından yakalar.

Tarık, Macide’nin Melek ile ilgili araştırmalarına son vermek için ondan kurtulmayı kafasına koyar. Macide’yi öldürmek için yaptığı planda Vildan’ı kullanmak isteyen Tarık, niyetini açık açık Vildan’a anlatmasa da Vildan onun asıl amacını tahmin eder. Tarık ve Vildan restleşirler fakat Tarık, Vildan’ın zaafından yararlanarak, Macide’yi zehirlemesi için onu ikna eder. Öte yandan Rana ile ilişkisini sorunsuz bir şekilde yürütmek isteyen Tarık Rana’ya aldığı küpeleri, Hümeyra’nın gözünü boyamak için ona hediye etmek zorunda kalır. Süreyya ise Elif’in kafasını dağıtmak için onu gezmeye götürecekken, Vildan engeliyle karşılaşır. Fakat bu plana Kerem de dahil olunca Vildan çaresiz geri çekilmek zorunda kalır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de...

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR