Elif - Elif Fragmanlar 15.01.2018 19:46

Elif 646.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Macide Melek’in mezarının boş olduğunu öğrenir. Tarık ise bunu duyunca ne yapacağını şaşırır ve plan arayışına girer. Fakat Tarık’ın planlarını hiç ummadığı bir kişi engellemeye çalışır.

Mustafa Macide’ye Melek’in mezarını açtırdığını ve mezarın boş olduğunu söyler. Duydukları karşısında şok olan Macide birinin Melek ve Elif hakkında kötü bir planı olduğundan şüphelenmeye başlar. Tarık ise duydukları karşısında ne yapacağını şaşırır. Rana ile ilişkisini yoluna soktuğu için sevinen Tarık’ın mutluluğu kısa sürer. Elif’ten sonra Melek’in de mirasa ortak olmasından korkan Tarık plan yapmaya başlar. Macide ise Melek ve Elif’in kötülüğünü isteyen kişi hakkında tek bir kişiden şüphelenmektedir.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR