Gezi - Dünyayı Geziyorum 06.01.2018 14:36

Dünyayı Geziyorum - Sicilya, İspanya ve Fransa | 7 Ocak

Dünyayı gezmek, farklı ülkelerin kültürlerini öğrenmek isteyenlerin ilgiyle izlediği Dünyayı Geziyorum bu hafta Akdeniz turunda renkli görüntüleri ekrana taşıyacak. Sicilya ile başlayan Akdeniz turu, Fransa ve İspanya ile devam edecek.

Minik gezgin Yakupcan ile başladığı gezi yolculuğunu hız kesmeden sürdüren Özlem Tunca, Akdeniz’in sıcaklığı ile kışın mahmurluğunu azaltacak. Sicilya sokaklarını keşfe çıkan Tunca, şehir meydanında bulunan tarihi katedrali ve saat kulesini gezecek. Ayrıca Etna Yanardağı’nın izlerini taşıyan Taormina’yı ekrana getirecek.  

Sicilya’dan rotasını İspanya’ya çeviren Özlem Tunca, Barselona’nın eşsiz güzelliklerini izleyicilerle paylaşacak. Yaz turizmi için en uğrak noktalardan biri olan Barselona’nın yat limanlarını, tarihi sokaklarını gezerken bitmeyen kilise olarak anılan ‘La Sagrada Familia Kilisesi’ni ekrana getirecek.

Dünyayı Geziyorum’un son durağı ise Fransa olacak. Sanatı, mimari yapıları, tarihi ile Fransa’nın dar sokakları ve daha fazlası Dünyayı Geziyorum’da olacak.

Akdeniz turu yapmak isteyenlere çok özel bilgiler veren Tunca; Sicilya, İspanya, Fransa gezisi için keyifli bir gezi rotası çizecek.


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR