Diziler - Elif 27.12.2017 19:58

Elif 633.Bölüm

Elif’te bu akşam Elif evden kaçmak ister fakat Vildan onun bu düşüncesini anlayıp önlem alır. Tarık ise Rana’nın Milano’ya gitme ısrarları yüzünden zor durumda kalır.

Annesini televizyonda gören Elif, evden kaçmayı kafasına koyar fakat Elif’in bu niyetini anlayan Vildan onu gözetim altında tutar. Tarık’ı kandırıp konağa geri dönmek isteyen Vildan Tarık’ın söylediği yalanlara inanır. Tarık ise Elif ve Vildan için bambaşka bir plan yapmaktadır. Öte yandan Rana Milano gezisini bir fırsata çevirmek için Tarık’a baskı yapar. Tarık’ın da kendisiyle Milano’ya gelmesini isteyen Rana, İstanbul’daki yasa dışı işleri yüzünden gitmek istemeyen Tarık’ı ikna etmeye çalışır. Parla ise Kerem’in iş gezisini öğrenince onunla birlikte gidebilmek için harekete geçer. Bunu duyan Kerem çok rahatsız olsa da ona engel olamaz.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR