Elif - Elif Fragmanlar 26.12.2017 20:55

Elif 632.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam aylardır annesinin hayaliyle yanıp tutuşan Elif onu bir televizyon programında görür. Tarık ve Vildan’ın elinden kaçmayı planlayan Elif, Vildan’ın sıkı gözetimi altındadır.

Annesi yerine Tarık’ın yanına getirilen Elif, televizyonda Melek’i görür. Kızını arayan Melek ise onu bulmak için her yolu dener. Elif annesini bulup ona kavuşmak için evden kaçmayı düşünür. Fakat Vildan Elif’i sıkı gözetim altında tutar. Hümeyra bebek için hazırlık yaparken Tarık onu yalnız bırakır ve Rana ile arasını düzeltmeye çalışır. Şirkette ise Kerem Tarık’ın oyunları yüzünden İtalya’ya gitmek zorunda kalır. Yunus ise bu iş gezisinin Reyhan’ı unutmasına yardım edeceğini söyleyerek Kerem’e tesellide bulunur.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR