Diziler - Elif 20.12.2017 21:32

Elif 628.Bölüm

Elif’te bu akşam Tarık Elif’i bulmak için adamlarına talimat verir. Melek ise her yerde Elif’in izini sürer. Kızına adım adım yaklaştığını hisseden Melek, Elif’le karşılaşabilecek mi?

Kerem Reyhan’ın yokluğunda onu çok özler. Onu unutmaya çalışsa da konağın her köşesinde Reyhan’la yaşadığı anılar gözünde canlanır. Öte yandan Tarık, Elif’i bulmaya kararlıdır. Adamlarına emir verirken Hümeyra’ya yakalanan Tarık son anda bir yalan söyleyerek kendini kurtarır. Vildan ise Elif’in ailesi hakkında bilgi edinmek için Elif’in ağzını arar. Vildan’ın annesini bulacağını düşünen Elif her şeyi anlatır. Kızının hayaliyle derbeder bir halde sokaklarda dolaşan Melek her yerde Elif’i aramaktadır. Kızını görebilme umuduyla parkları da gezen Melek, Elif’le karşılaşabilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR