Elif - Elif Fragmanlar 19.12.2017 21:05

Elif 627.Bölüm Fragmanı

Ekranların büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam nefesler tutulacak. Elif annesinin hayaliyle yaşarken öldüğü düşünülen Melek kızından uzakta çaresiz bir şekilde ona kavuşmak için çabalar. Melek ve Elif, birbirlerine kavuşabilecek mi?

Elif Vildan’ın annesiyle birlikte döneceğini düşünür fakat Vildan’ı görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Vildan ise Tarık’a oynadığı oyunun tadını çıkarır. Tarık Vildan’ın oyunlarından habersiz bir şekilde Elif’le ilgili bulduğu izin peşine düşer. Vildan Tarık’ı adım adım takip eder. Öte yandan Elif hayallerinde annesinin yaşadığını düşünür. Elif’in bu hayali gerçek olur. Kazada öldüğü düşünülen Melek, evladından uzakta çaresiz bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Akıl sağlığı iyi olmayan Melek’in tek hatırladığı şey ise biricik kızı Elif’tir. Her yerde Elif’i arayan Melek bir gün amacına ulaşabilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • Huloker tv 20.12.2017 03:39:34

    Oyuncularda neden Selin Sezgin yazmiyor?

  • Cagla 19.12.2017 22:23:24

    Diziye melek geri döndü ama reyhan diziden ayrildi reyhan temiz ve saf bi kizdi reyhan yerine parla diziden ciksin

  • Tüm Yorumları Göster

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR