Elif - Elif Fragmanlar 18.12.2017 20:48

Elif 626.Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Vildan Tarık’ı avucunun içine almak için hazırladığı planı uygulamaya başlar. Elif’in izine rastladığını söyleyen Vildan Tarık’ı kandırmayı başarabilecek mi?

Vildan holdingte Tarık’ın karşısına çıkar ve Elif’in izine rastladığını söyler. Tarık bunu duyunca şok olur ama Vildan’ın doğru söyleyip söylemediğinden de şüphe duyar. Vildan kendisine inanmayan Tarık’ı ikna etmek için elinden geleni yapar. Tarık ise Vildan’la gerçekleştirdiği görüşmenin gizli kalmasını ister. Vildan hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranarak Tarık’la birlikte Elif’in izini sürmeye başlar.  Öte yandan Elif ise Vildan’ın annesini bulacağını düşünmektedir. Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan Elif’in hayalleri gerçek olacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR