Elif - Elif Fragmanlar 15.12.2017 20:28

Elif 625.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Parla’nın oyunları tutar ve Reyhan konaktan ayrılır. Diğer taraftan Vildan Elif’le ilgili yeni bir plan peşindedir. Şirkete gidip Tarık’la karşılaşan Vildan ne yapacak?

Reyhan Hümeyra’nın hakaretlerine daha fazla dayanamaz ve konağı terk eder. Parla ise amacına ulaşmış olmanın mutluluğuyla Kerem’i elde etmeye odaklanır. Kerem, Reyhan’ın bir mektup bırakarak konaktan ayrılmasına içerler. Yunus, Kerem’i Reyhan’a gereksiz değer verdiğini söyleyerek onu uyarır. Öte yandan Elif ise Vildan’ın kendisini annesine götüreceğini düşünür. Vildan Elif’le ilgili yeni bir plan hazırlığındadır. Yeni planını uygulamaya koyulan Vildan soluğu şirkette alır. Şirkette Tarık’la karşılaşan Vildan, Elif’le ilgili gerçekleri Tarık’a anlatacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • Kerbalai aynur 17.12.2017 15:37:59

    Neden rehan diziden cixdi.Hec iyi olmadi.moralim cox pozug

  • Tüm Yorumları Göster

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR