Sohbet - Önden Gidenler 08.12.2017 18:46

Önden Gidenler - 7 Aralık 2017

İslam’a gönülden bağlı nesiller yetiştirmenin yolları, Ashab-ı Kiram’ın örnek ahlakı ve İslam tarihine dair merak edilen tüm soruların yanıt bulduğu Önden Gidenler’in bu haftaki konuğu Kasımpaşa Camii Kebir Emekli Baş Müezzini Hafız Celal Yılmaz oldu. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program Ömer Döngeloğlu’nun Kudüs için yaptığı dua ile devam etti.            

Ömer Döngeloğlu’nun kendine has üslubuyla ekrana gelen ‘’Önden Gidenler’’ dini konularda akıllara takılan konuları ele alıyor. Programda izleyicilerden gelen, “Evlilik İslam’da bir ibadet midir? İslam’da aile kimlerden oluşur? Çocuk doğunca dinen neler yapmak gerekir? Çocuk yetiştirirken nelere dikkat edilmelidir? İslam’a göre örnek aile nasıl olmalı? Çocuklara İslam’ı sevdirmek için nasıl bir yol izlenmeli? Kur’an-ı Kerim’de yer alan aile yaşamı ve kadınla ilgili ayetler neler? Eşlerin birbirlerine ne gibi sorumlulukları vardır?” sorularını canlı yayında yanıtladı.

Asr-ı saadetten tabloların ekrana geldiği ‘’Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler’’ Perşembe 23:15’te canlı yayınla Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR