Elif - Elif Fragmanlar 08.12.2017 14:29

Elif 620.Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam Cafer Elif’i konağa götürür. Tarık ise adamlarından aldığı haber doğrultusunda Elif’i ortada kaldırmak için eline geçen fırsatı değerlendirmeye çalışır.

Cafer daha çok para alabilmek için Elif’i konağa götürmeye karar verir. Reyhan’a kavuşacağını düşünen Elif, konağın kapısına geldiğinde ise hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır. Hümeyra ile dışarı çıkmak için hazırlanan Tarık, adamlarından gelen haberi duyunca evde kalmaya karar verir ve Hümeyra’yı yalnız gönderir. Elif’i evde kimse yokken yeniden saklamak isteyen Tarık işini şansa bırakmak istemez. Onun bu ani karar değişikliği ise Hümeyra’yı iyice kuşkulandırır. Tarık’ın fikrini değiştirmek isteyen Hümeyra onun peşinden gider. Fakat Tarık Hümeyra’yı hiç beklemediği bir şekilde geri püskürtür.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR