Elif - Elif Fragmanlar 04.12.2017 21:17

Elif 616.Bölüm Fragmanı

Büyük küçük her kesimden izleyicinin beğenisini kazanan Elif’te bu akşam Cafer Elif’i hastaneden çıkartır. Macide ise Tarık’ın hareketlerinden şüphe duyar. Peki Macide Tarık’la ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi?

Kerem artık şirketteki ağırlığını hissettirmeye başlar. Asıl patronun kendisi olduğunu herkese gösteren Kerem Tarık’ın gizli bir iş çevirdiğini düşünür. Tarık ise şirketteki etkinliğini kaybetmek üzere olduğu için oldukça öfkelidir. Öte yandan Macide ve Tarık hastaneye gittiğinde Elif’i hastanede bulamaz. Elif’in para kaynağı olduğunu düşünen Cafer, Elif’i hastaneden çıkarır ve evine götürür. Macide ise Tarık’ın da gizliden gizliye Elif’i aradığını sezer. Tarık’ın hareketlerinden şüphelenen Macide adamlarına Tarık’ı takip etmelerini söyler. Peki Macide Tarık’ın gerçek yüzünü görecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR