Elif - Elif Fragmanlar 21.11.2017 19:25

Elif 607.Bölüm Fragmanı

Küçük bir kızın yaşadığı zorlukları anlatan Elif’te bu akşam Hümeyra’nın bebek haberi konakta büyük sevince yol açar. Tarık ise şirkette iyice köşeye sıkışır. Kerem Tarık’ın oyunlarını gün yüzüne çıkarabilecek mi?

Hümeyra’nın hamilelik haberi konakta büyük bir coşkuyla karşılanır. Yıllardır bu anı bekleyen Hümeyra çok mutludur. Bebekten henüz haberi olmayan Tarık ise Rana ile ilişkisini yürütmeye devam eder. Hümeyra Tarık’a müjdeli haberi verdiğinde ise beklemediği bir tavırla karşılaşır. Öte yandan Kerem şirkette gün geçtikçe adından bahsettirir hale gelir. Bu durum gizli işler peşinde olan Tarık’ın hiç hoşuna gitmez. İşleri sıkıntıya düşen Tarık, Kerem’den gizli çalışmalar yapar. Eniştesindeki garipliklerden şüphelenen Kerem, Tarık’ın gerçek yüzünü görebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR