Elif - Elif Fragmanlar 20.11.2017 20:48

Elif 606.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Kerem, Tolga yüzünden zor duruma düşen Reyhan’ı kurtarır. Reyhan ise bu çıkıştan dolayı oldukça şaşkındır. Kerem, Reyhan’a karşı hissettiklerini sorgulamaya başlar.

Tolga bir iddia uğruna yakınlaşmaya çalıştığı Reyhan’ı zor duruma düşürmek için elinden geleni yapar. Kerem, Reyhan’ı Tolga’nın elinden kurtarır. Fakat Yunus’la konuştuğunda, Reyhan’la niçin bu kadar yakından ilgilendiğinin cevabını veremez. Kerem ilk kez Reyhan’la ilişkisini sorgulamaya başlar. Reyhan ise kendisini Tolga’ya karşı koruyan Kerem’in çıkışına şaşırır. Kurduğu planların çöktüğünü öğrenen Parla, Kerem’in her şeyin kendisinin başının altından çıktığını öğreneceğinden korkar. Öte yandan hamile olduğunu öğrenen Hümeyra büyük bir sevinç yaşar. Bu haberi konaktakilere vermek için sabırsızlanan Hümeyra nasıl bir tepkiyle karşılaşacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR