Elif - Elif Fragmanlar 17.11.2017 15:11

Elif 605.Bölüm Fragmanı

TARIK ÖFKESİNİ NASIL ÇIKARACAK?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam Tarık Kerem’in şirketteki varlığına ve başarılarına tahammül edemez hale gelir. Son zamanlarda sürekli başarısızlıkla karşılaşan Tarık, öfkesini nasıl çıkaracak?

605. Bölüm

Sema, Cafer’in Elif’e iyi davranmasından rahatsız olur ve Elif’in hırsızlık yaptığını söyleyerek iftira atar. Cafer parasını çaldığı için Elif’e zarar vermek ister. Fakat Sema Elif’in başına bir şey geldiğinde Vildan’a vereceği hesabı düşünerek Cafer’in Elif’i dövmesine engel olmaya çalışır. Öte yandan Hümeyra yıllarca anne olma hayalleri kurarken hamile olduğundan şüphelenmektedir. Şüphelerinde doğru olup olmadığını öğrenmek ister ve doktora gider. Doktorun verdiği yanıt Hümeyra’yı çok şaşırtır. Şirkette ise Kerem iş hayatına hızlı bir giriş yapmıştır. Kerem’in gösterdiği başarılar Tarık’ın sinirlerinin bozulmasına yeter. Yaptığı planların bir bir bozulması Tarık’ın daha çok bilenmesine sebep olur. 

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz Senaryo: Rüya İstanbul


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR