Elif - Elif Fragmanlar 16.11.2017 20:42

Elif 604.Bölüm Fragmanı

VİLDAN TARIK’A NASIL HESAP VERECEK?

Elif’te bu akşam Vildan ortaya çıkar ve Elif’i bir akrabasına bıraktığını söyler. Onun bu sözleri konakta gerilimin artmasına neden olur. Kerem’in öfkesinden kaçan Vildan Tarık karşısında ne yapacak?

604. Bölüm

Vildan nihayet konağa döner ve Elif’i bir akrabasının yanına bıraktığını söyler. Kerem Vildan’ın bu sözleri karşısında çok sinirlenir ve kendilerinden habersiz böyle bir karar aldığı için kızar. Tarık ise Vildan’ın doğru söyleyip söylemediğini anlayamaz ve kuşkuya düşer. Öte yandan Elif artık Tülay ve İnci’yle aynı mahallede kalmaktadır. Fakat Sema ve Cafer’in tavırları Elif için yeni sıkıntılara yol açar. Cafer Elif’i para kaynağı olarak görür ve bu sebeple ona iyi davranır. Sema ise Cafer’in bu davranışlarından rahatsız olur ve Elif’i ona kötülemeye başlar. Elif’in hırsızlık yaptığını göyleyen Sema amacına ulaşabilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR