Elif - Elif Fragmanlar 15.11.2017 21:48

Elif 603.Bölüm Fragmanı

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir heyecanla takip edilen Elif’te bu akşam Vildan ve elif’in yokluğu konaktakileri tedirgin etmeye başlar.Tarık ise Elif’in kaybolduğunu düşünmektedir.

Vildan, Elif için kalacak bir yer ararken Tülay ve Veysel’in mahallesine gelir. Elif, bu sefer Tülay ve İnci’ye çok yaklaşır. Vildan Elif’i eski arkadaşı Sema’ya emanet eder. Fakat Sema ve kocası Cafer, Elif’i rüşvet için kullanmaya karar verirler. Vildan’ın ve Elif’in yokluğu ise konaktakilerin iyice meraklanmasına sebep olur. Planları suya düşen Tarık Elif’in bulunması için adamlarından medet umar. Konaktakiler Elif ve Vildan’ın nerede olduğunu merak ederken, Tarık Elif’in kaybolduğunu düşünür. Vildan’ın Tarık’a yaptığı bu oyun nereye kadar sürecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR