Diziler - Elif 14.11.2017 21:45

Elif 602.Bölüm

Elif’te bu akşam Vildan Elif’i Tarık’tan kaçırmak için Tülay’ın yanında çalışan Jülide’ye götürmeye karar verir. Peki aylardır Elif’in öldüğünü düşünen Veysel ve Tülay Elif’i görebilecek midir?

Tarık’ın Elif’i kaçırmak istediğini öğrenen Vildan gizlice Elif’i saklar. Bu sayede Tarık’ın planına engel olan Vildan Elif’i konaktan uzaklaştırmak için kız kardeşi Jülide’nin yanına götürmeye karar verir. Tarık ise hem Elif hem Kerem yüzünden huzursuz günler yaşar ve Elif’i bir an önce bulabilmek için adamlarına talimat verir. Şirkette ise Kerem dönemi başlar. Rana, Kerem’in patron olduğunu bilmediği için büyük bir pot kırar. Onu işe yeni başlayan bir çalışan sanır. Yaptığı hatayı anlayınca şok olur. Vildan, Elif’i Jülide’nin yanına götürürken Elif Veysel ve Tülay’ın dükkanının yakınından geçer. Elif’in öldüğünü düşünen Veysel onu görebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR