Elif - Elif Fragmanlar 13.11.2017 20:41

Elif 601.Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam Tarık Elif’i konaktan göndermeye kararlıdır. Fakat karşısına çıkan engel Tarık’ın planlarını alt üst eder.

Tarık, Elif’i konaktan uzaklaştırmak için bir plan yapar fakat Elif birden ortadan kaybolur. Elif’in kaçtığını düşünen Tarık Vildan’la birlikte onu aramaya başlar. Fakat Tarık Elif’i bulamayınca sinirini Vildan’dan çıkarır. Vildan ise sürekli dışarı çıkmaya başlar. Vildan’ın evdeki yokluğu Yıldız’ın dikkatini çeker ve Vildan’ın habersizce nereye gittiğini merak eder. Öte yandan Kerem Haktanır Holding’te iş hayatına ilk adımını atar. Oğlunun şirketle ilgilenmesi Macide’yi çok sevindirir. Tarık ise hiç beklemediği bir anda Kerem’i holdingte görünce şok olur. Hiçbir şeyin istediği gitmediğini düşünen Tarık bundan sonra ne yapacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR