Diziler - Elif 10.11.2017 21:26

Elif 600.Bölüm

Büyük küçük herkesin ilgiyle izlediği Elif’te bu bölüm Macide, yeğeni Yusuf’un yadigarı Elif’in yanı başında olduğundan habersiz onu aramaya devam eder. Tarık ise gerçeklerin ortaya çıkmasından endişelenir yeni bir kurtuluş yolu arar. Tarık bu sefer başarılı olabilecek mi?

DNA sonucunu gören Vildan Elif’in Tarık’ın kızı olmadığını öğrenince şok olur. Tarık’la Elif arasında ne yaşandığını merak eden Vildan’ın kafasındaki soru işaretleri çoğalır. Macide, yeğeni Yusuf’un yadigarı olan Elif’i bulmaya çalışırken, iyice umutsuzluğa kapılır. Macide ve yardımcısı Mustafa ile Elif hakkında konuşmalarını duyan Tarık bir önlem alması gerektiğini düşünür. Öte yandan Kerem, artık holdingte işe başlayacağını söyler. Macide bu habere çok sevinirken, Tarık ise bunu kendisi için büyük bir tehdit olarak algılar. Kerem ve Reyhan’ın aralarının açık olması ise Elif’i çok üzer. Onları barıştırmaya karar verir. Ama bunu duyan Tarık iyice sinirlenir ve Elif’i konaktan uzaklaştırmak için bir plan yapar. Tarık Elif’i nasıl bilinmez bir tehlikeye sürükleyecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR