Elif - Elif Fragmanlar 09.11.2017 21:26

Elif 599.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Reyhan Kerem’in kendisine yaptığı iyiliği öğrenir ve gizlediği için kızar. Vildan ise Elif ve Tarık arasındaki bağı çözmeye kararlıdır. Fakat DNA testi sonuçları Vildan’ın beklediği gibi çıkmaz.

Elif ve Kerem’in konuşmalarını duyan Reyhan, kendisine kan veren kişinin Kerem olduğunu öğrenince şok olur. Bunu gizlediği için Kerem’e kızan Reyhan, tüm öfkesini kusar. Daha sonra Kerem’e haksızlık yaptığını anlayıp kendisini affettirmeye çalışır. Ama Tolga’nın Reyhan’ı ziyarete gelmesi işleri zorlaştırır. Elif ise Reyhan’ı Tarık tehlikesinden korumak için ondan uzak durur. Vildan, Elif’in Tarık’ın kızı olduğunu ispatlamak için yaptırdığı DNA testinin sonucunu alır. Sonuçları gören Vildan’ın tepkisi ne olacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR