Diziler - Elif 08.11.2017 21:28

Elif 598.Bölüm

Kanal 7 ekranlarında beğeniyle izlenen dizisi Elif’te bu bölüm Tarık ve Rana arasında tehlikeli bir yakınlaşma başlar. Reyhan ise Kerem’e olan bakış açısını değiştirecek bir gerçeği öğrenir.

Vildan, Elif’in Tarık’ın kızı olduğundan şüphelenmeye başlar ve bunu ispat etmek için Elif’ten aldığı saç tutamını DNA testine gönderir. Durumu gün geçtikçe iyileşen Reyhan ise taburcu olur ve konağa döner. Tarık’la Hümeyra arasındaki gerginlik sürmektedir. Karısının takıntılı hallerinden bunalan Tarık Rana’nın flörtöz tavırlarına karşı kayıtsız kalmaz ve karşılık verir. Reyhan istemeden Kerem’le Elif’in konuşmalarına kulak misafiri olur ve ikisinin de kendisinden sakladığı bir gerçeği öğrenir. Kerem’in kendisine kan verdiğini öğrenen Reyhan bu gerçek karşısında nasıl bir tepki verecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR